1) DOSYANIZIN GÖNDERİLMESİ

Öncelikle e-posta (info@escapetercume.com) , 0542 237 22 73 no lu Whatsapp hattından veya İnstagram sayfamız olan @escapetercume DM den almak istediğiniz hizmeti  tam olarak tanımlamanız ve özel bir program kurulumu gerektirmeden açılacak dosyayı bize göndermeniz gerekmektedir. Lütfen gönderinizde aşağıdaki hususları açıklamayı unutmayınız:

  • Yapılacak işin tanımı,
  • Yapılacak işin aciliyeti ve ne kadar sürede tamamlanması gerektiği, 

Almak istediğiniz hizmeti tam olarak bilmiyorsanız veya bilgi edinmek istiyorsanız bunu da açıkça belirtiniz…

2) TEKLİFİMİZİN İLETİLMESİ

Gönderilen bilgiler çerçevesinde gerekli çalışmayı yapıp size geri dönüş yapacağız. Eğer ilettiğiniz bilgiler yeterliyse size doğrudan fiyat teklifimiz sunulacaktır. Yapılması gereken iş, fiyat ve diğer detaylar iletilecektir.

3) ONAYINIZIN ALINMASI

İş, ücret, çalışma koşulları ve zamanı kabul etmeniz durumunda, gerekli ücreti havale veya EFT yoluyla ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme onaylandıktan sonra çalışmaya başlanacaktır. Eğer gerekli olursa sizden yardım alabiliriz.

4) ÇALIŞMANIN TAMAMLANMASI

Çalışma tamamlandıktan sonra hatalı olduğunu düşündüğünüz bölümler var ise bizimle hemen irtibata geçmenizi ve durumu açık bir şekilde anlatmanızı rica ediyoruz.İşlem tamamlandıktan sonra size çalışmayı göndereceğiz. Eğer istekleriniz varsa veya istenilen hizmeti almadığınızı düşünüyorsanız, LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

Open chat
Merhaba dilerseniz whatsapp üzerinden 7/24 mesajınızı gönderebilirsiniz.