Tıbbi Tercüme Yapan Bürolar

TERCÜMENİN DOĞRU ADRESİ

Tıbbi Tercüme Yapan Bürolar

Çevrenizde çok sayıda tercüme bürosu vardır muhakkak. Ama bazı konularda her tercüme bürosuna güvenemezsiniz. Sıradan bir İngilizce belgeyi Türkçe’ye çeviri yaptırdığınız rahatlıkla teslim edemeyeceğiniz konu başlıkları vardır.

Sağlık sektörü için akademik çeviriler çok önemlidir. Kimi zaman bir dergide makale kimi zaman okuduğu fakülte de çok önemli bir bitirme projesi olabilir. Kimi zamansa sadece beğendiği bir profesörün makalesi veya kitabı…

Her koşulda konu sağlık olunca, çevirinin kusursuz olması da önemli bir hal alıyor. Çeviriyi yapacak çevirmenin bu konulara yabancı olması, ingilizcesinin çok iyi olması ile kapatılacak bir eksiklik değildir. Tek bir kelime bile bir makalenin dergide basılmasını engelleyebilir.

Bu nedenle Escape Tercüme bu tarz konularda özel çevirmenlerle çalışmaktadır. Ve yaptığı çevirilerin her zaman takipçisidir. Bizden kaynaklı bir hatadan mağduriyet yaşamamanız için itina ile yapılır tüm işlemler. Tıbbi tercüme de 3.yılımızı geride bırakırken geride hep başarılı işler bıraktık.

Open chat
Merhaba dilerseniz whatsapp üzerinden 7/24 mesajınızı gönderebilirsiniz.