Tıbbi Tercüme

TERCÜMENİN DOĞRU ADRESİ

Tıbbi Tercüme

Eğer yola çıkarken tek amacımız para kazanmak hatta çok para kazanmak olsaydı zor bir kategori olan tıbbi tercüme alanında bütün tercüme işlerini alabilmek adına, alanında uzman olmayan tecrübesiz kişilerle çalışır ve sizlere çok uygun fiyatlar verirdik. Türkiye’de ki sağlık sektöründe çalışanların sayısını düşündüğünüzde bu sadece para kazanmak için yeterli olabilirdi.

Ama öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bu yola çıkarken tek amacımız para kazanmak değildi. İş yapacağımız kişi veya kurumların güvenini kazanmak hepsinden önce geliyordu. Çoğu zaman çevirisini yaptığımız müşterilerimiz ile yüz yüze gelmiyoruz. Hatta telefonda bile konuşmuyoruz. Bazen mail ile bazen de bir whatsapp mesajı ile hallediyoruz işlerimizi. Hal böyle olunca güven konusunda sorunlar yaşayabiliyoruz karşılıklı olarak.

Daha önce yaşanılmış olan kötü bir tecrübe, bizim daha fazla sorgulanmamıza sebep olabiliyor haklı olarak. Maalesef ki her sektörde buna sebep olan kişi ve kurumlar var.

Escape Tercüme özellikle tıbbi tercümeler de bu kaygıların önüne geçebilmek adına ücret almadan önce tercümeyi teslim ederek yapacağınız kontrolün ardından ücreti tahsil etmektedir. Bizimle çalışmaya başladıkça ve bizi tanıdıkça bu tereddüt kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

Open chat
Merhaba dilerseniz whatsapp üzerinden 7/24 mesajınızı gönderebilirsiniz.