Birçok firma web sitesi çevirisine yatırım yapmak istememektedir. Ancak, maliyetler sizin düşündüğünüz ölçüde değildir. Web sitesi tercümesi, size sağlayacağı birçok yararı olan çok önemli bir konudur ve anında sonuçları olabilmektedir. Web sitenizin çevirisini istemiyor musunuz? Öyleyse markanız hakkında hiçbir şey bilmeyen potansiyel müşterilere yabancı olmanız muhtemeldir.

Yeni bir pazara girmeye hazırsanız, içeriğinizi çevirmenin zamanı da gelmiştir. İstediğiniz dilde çeviri için bize başvurun. Escape Tercüme ile tüm web sitenizin istediğiniz dilde çevirisi sorunsuz yapılacaktır. Bu sizin için çok büyük bir artı çünkü müşterilerinizin gerçekten anlayacağı bir şekilde yazılmış içeriğe sahip olabileceksiniz. 

Web sitesi çevirisi yaptırmak harika bir fikirdir, ancak çevrilecek diğer dillerde neleri yayınlayacağınız ve paylaşacağınıza dikkat edin. Kültürel ve yasal olarak rahatsız edici bilgiler göndermemeye veya paylaşmamaya dikkat edin. Bundan kaçınmanın en doğru yolu, çeviri hizmetini profesyonellerden almak ve web sitenizi kontrol edenin yerel dil kullanıcısı olduğundan emin olmaktır.

İşletmelerin web sitesi yerelleştirmesi için yanındayız. Yapabileceklerimizi öğrenmek için lütfen bizi arayın

Open chat
Merhaba dilerseniz whatsapp üzerinden 7/24 mesajınızı gönderebilirsiniz.